HALUK.gif (3975 bytes) 
1952 - yakında!

yazokulu.gif (2351 bytes)

selendi@boun.edu.tr

çalan müzik yeğenim Tamay'ın bestesidir


T.C. kayıtlarına göre 1 Eylül'de Akhisar'da; gerçekte ise 8 Ağustos'ta İstanbul'da doğdum. Dünyadaki ilk yedi senem Bandırma'nın Bezirci köyünde geçti. Sonra eğitim amaçlı göç başladı. İlkokulu Edincik'te, Orta ve Liseyi Bandırma'da, Üniversiteyi de 1970'de geldiğim İstanbul B.Ü.'de tamamladım.
1985'ten bu yana Sema ile evliyim. Zeynep'85 ve Ayşe'86'nin babasıyım.


AD150 (AD254)

İ.İ.B.F'de bilgisayar kullanımının öğretildiği bir derstir. Bir grup "gönüllü" öğretim görevlileriyle birer sınıfını paylaştığımız  bu ders işletme ve ekonomi öğrencilerine "zorunlu"dur.

AD520
(Management Game)

Dile kolay! 25 senedir değişmeden değerini koruyan bir program. Yaklaşık 900 öğrencinin şirket yönetimi oyunu adı altında yaşadığı bir heyecan. Oyuna öğrenci olarak katılanların sonraki yıllarda "board member" olarak döndüğü; deneyimlerini yeni öğrencilere aktardığı bir başka "gönüllü" öğretim dersi.

İşletme bölümünün değeri gizli kalmış bu dersinin sıkıntılarını Candan çekti, ben teknik destek adı altında hem eğlendim, hem öğrendim. Sibel ağabey ise tüm bunlara şahit oldu.


Bedelsiz!
....Programlar....

Artık maliyetleri hesaplamak ve birim fiyat saptamak o kadar zor değil!

Yıllardır birlikte projeler yaptığımız Burak ve Levent ile birlikte tüm bildiklerimizi ortaya koyduk ve bu programı hazırladık. İşletme ve üretim bilgilerini bir kez girdikten sonra üretilecek bir grup ürünün veya bir ürünün maliyetini bulmak bir tuşa basmak kadar kolay...

Programı kullanmak için:
Aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirip çalıştırın. Bu işlem sonunda programın kurulması için gereken dosyalar c:\temp bölmesine (yada sizin belirlediğiniz yere) kopyalanacaktır. Bu bölmedeki Setup.exe programını çalıştırdığınızda kurulum tamamlanır.

"Maliyet Programı"nı
almak için tıklayınız

30 Kasım, 2004